Natječaji

POZIV na razgovor za natječaj za radno mjesto spremač/-ica

NATJEČAJ za radno mjesto spremač/-ica nepuno, neodređeno

POZIV na razgovor za natječaj za radna mjesta učitelj/-ica gitare i klavira

NATJEČAJ za radna mjesta učitelj/-ica gitare i klavira

POZIV na razgovor za natječaj učitelj/-ica gitare, klavira i violine

NATJEČAJ za radna mjesta učitelj/-ica gitare, klavira i violine

OBAVIJEST o rezultatu natječaja za imenovanje ravnatelja/-ice Glazbene škole Jastrebarsko

NATJEČAJ za imenovanje ravnatelja/-ice Glazbene škole Jastrebarsko

ODLUKA o raspisivanju natječaja za imenovanje ravnatelja/-ice Glazbene škole Jastrebarsko

POZIV na razgovor za natječaj učitelj/-ica klavira

NATJEČAJ za radno mjesto učitelj/-ica klavira

POZIV na razgovor za natječaj spremač/-ica-nepuno,određeno

NATJEČAJ za radno mjesto spremač/-ica - nepuno, određeno

POZIV na razgovor za natječaj učitelj/-ica klavira

NATJEČAJ za radno mjesto učitelj/-ica klavira

POZIV na razgovor za natječaj spremačica škole

NATJEČAJ za radno mjesto- spremačica škole

NATJEČAJ za radno mjesto učitelj/-ica violine 

POZIV na razgovor za natječaj od 10.12.2019. učitelj/-ica violine

NATJEČAJ za radna mjesta učitelj/-ica klavira, gitare

NATJEČAJ za radno mjesto učitelj/-ica klavira

NATJEČAJ za radno mjesto učitelj/-ica gitare

NATJEČAJ za radno mjesto učitelj/-ica violine

 

Obavijesti o rezultatima natječaja

Natječaj od 22.10.2021.

Natječaj od 1.10.2021.

Natječaj od 03.09.2021.

Natječaj od 11.12.2020.

Natječaj od 15.10.2020.

Natječaj od 14.09.2020

Natječaj od 19 02 2020

Natječaj od 10 12 2019

Natječaj 06 09 19 Učitelj klavira

Natječaj 06 09 19 Učitelj gitare

Natječaj 16 07 19

Natječaj 24 10 18

Natječaj 10 10 18

Natječaj 3 10 18